אפרת יעקבי עיצוב פנים וסגנון

  • Home
  • /
  • Service
  • /
  • אפרת יעקבי עיצוב פנים וסגנון

אני מעצבת פנים המתמחה בעיצוב פנים של דירות מגורים, בתים פרטיים, ריהוט והלבשת הבית ומטרתי הינה ליצור סביבת מגורים מרהיבה, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ולסגנון חייו, תוך שימת דגש רב על מציאת פתרונות ארכיטקטוניים המשפרים ומשדרגים את סביבת המגורים.

אני מלווה באופן אישי ומלא כל פרוייקט, תוך נתינת תשומת לב מלאה ומוחלטת לכל לקוח ותוך הבנה עמוקה של מורכבות תהליך עיצוב הבית והשפעתו על חיי הלקוח ומשפחתו, ואעשה ככל שביכולתי להקל על הלקוח, להקשיב לצרכיו, לעמוד בלוחות זמנים ובמסגרת התקציבית.

תכנון ועיצוב פנים

בין אם מדובר בשיפוץ חלקי, בשיפוץ כללי או בבניה חדשה, האתגרים העומדים בפני הלקוח הינם רבים – חלוקה נכונה של החללים, תכנון נקודות החשמל והאינסטלציה, בחירת ופריסת החיפויים, תכנון עבודות הגבס, התאורה ועוד, וכל זאת תוך התחשבות בצרכים מידיים ועתידיים – גם פונקציונליים וגם עיצוביים.
אחריותי, כמעצבת פנים המלווה את הפרוייקט, הינה להקל על הלקוח ככל שניתן ולנטרל כל סימן של אי ודאות וזאת ע"י תכנון נכון, הגשת כתב כמויות מדויק לשם תמחור נכון, הגשת תוכניות מפורטות ומדויקות וכמובן תדרוך הקבלן המבצע ופיקוח במידת הצורך.

הלבשת הבית (הום סטיילינג)

סביבת מגורים, ותהיה מתוכננת ככל שניתן, לעולם לא תהיה שלמה ללא המגע האחרון – הלבשת הבית (הום סטיילינג). הלבשת הבית תאפשר לנו לקבל מראה חדש, מרענן, עיצובי וייחודי גם ללא שבירת קירות, שיפוץ מאסיבי והשקעה כספית בלתי מבוטלת הנגזרת מכך. בהלבשת הבית נתמקד בעימוד הריהוט מחדש, שינוי מתאר התאורה, החלפת והתאמת האביזרים הקיימים בין חדרי הבית, התאמה מחודשת של אזורי האיחסון ורכישת אביזרים עיצוביים משלימים, הכל ע"פ תקציב הלקוח. שימוש נכון באומנות הלבשת הבית תאפשר ללקוח להנות מסביבת מגורים בה חדרי הבית משלימים זה את זה ברצף הרמוני המשדר יוקרה, רוגע ונוחות.

בהלבשת הבית נעשה שימוש באביזרים משלימים כגון וילונות, טפטים, קרניזים, שטיחים, פרקט, גופי תאורה, חיפויים ייחודיים, חפצי אומנות, כריות נוי, כיסויי מיטה וכדומה, באמצעותם נלביש כל אחת מפינות הבית, תוך שמירה על התאמה והרמוניה בין החללים השונים.

פניה בווטסאפ
פניה בווטסאפ
שלום רב, תודה על התעניינותכם בשירותי עיצוב הפנים שלי, אשמח לענות לכל שאלה